Liens . Links
 

Dekanat Sud-Westen
Doyenné Sud-Ouest

Comité décanal du doyenné Süden-West : Membres représentant des diverses paroisses

Dechant : Edmond Ries <edmond.ries cathol.lu>

Assistentin : Milly Hellers <milly.hellers cathol.lu>

Charles Bremer <charles.bremer cathol.lu> ,

Denis Welisch dwellisch pt.lu

Eric Enders <eric.enders cathol.lu> ,

Henri Dielissen <henri.dielissen education.lu> ,

Josée-Anne Mangen  pt.lu>,

Paul Müller <paul.muller cathol.lu> ,

Ricardo Monteiro  yahoo.fr>,

Sandro Sandini <sandro.sandini cathol.lu>

Véronique Spautz <veronique.spautz cathol.lu> ,


Poaren a zoustäneg Paschtéier an Diakonen am Duerf : Paroisses et curés et diacres résidents sur le lieu

Aischdall Sts. François-et-Claire : P. Turmes Nico et P. Jean-Jacques Flammang

Déifferdeng St. François d’Assise : Abbé Denis Wellisch

Esch-Uelzecht Hl.Famill : Abbé Ricardo M, P. Antonio S, P. Rui DS, P. Marco F, P. Vandrille, Diac. Franck

Kordal St. Barbe : Abbé Romain Gillen an Abbé Reiner Gresch

Mess-Reibierg St. Famille : Abbé Paul Muller

Monnerech-Scheffleng-Steebreck N-D de l’Evangile : Abbé Charlers Bremer

Suessem Christ Sauveur : Dechant Edmond Ries, Abbé Ricardo Monteiro, Abbé Daniel Berchem


DECHEN : Edmond Ries <edmond.ries cathol.lu>

ASSISTENTIN : Milly Hellers <milly.hellers cathol.lu>

All Membren vun der Dekanalischekonferenz an ihre offiziele Emailkontakte an de Poaren :

asornejc vonet.lu,
andree.biltgen cathol.lu,
charles.bremer cathol.lu,
ruipedro44 hotmail.com,
sylvie.demeyer cathol.lu,
henri.dielissen cathol.lu,
ovillus hotmail.com,
ilona.dury cathol.lu,
eric.enders cathol.lu,
Khanh Faten-Nguyen <khanh.faten cathol.lu> ,
jjflammang belgacom.net,
malou.geronzi cathol.lu,
rgillen pt.lu,
guygraul pt.lu,
reiner.gresch cathol.lu,
kavinza gmail.com,
thkleinscj hotmail.com,
michael.kunze cathol.lu,
sonja.mack cathol.lu,
christine.marcy cathol.lu,
jamangen pt.lu,
mciesch cathol.lu,
montirico yahoo.fr,
alain.mondesir cathol.lu,
paul.muller cathol.lu,
romaine.muller cathol.lu,
pnasso neuf.fr,
fatima.peixoto cathol.lu,
hermanoalban gmail.com,
andreia.rodrigues cathol.lu,
Christian Sercey  pt.lu>,
Sandro Sandini <sandro.sandini cathol.lu> ,
marinette.seyler cathol.lu,
Véronique Spautz <veronique.spautz cathol.lu> ,
simeonia pt.lu,
Nico TURMES  skynet.be>,
gerty.weimerskirch cathol.lu,
« frank.strock cathol.lu » <frank.strock cathol.lu> ,
michele.stitz cathol.lu,
Sonja Streveler <sonja.streveler cathol.lu> ,
« dwellisch pt.lu »  pt.lu>,
nadia.wiethoff cathol.lu,
Marianne Wolter <marianne.wolter cathol.lu> ,
schiltze pt.lu,
aischdall cathol.lu,
Kordall Sainte-Barbe  cathol.lu>,
Paroisse Esch Sainte Famille  cathol.lu>,
Paroisse Differdange  cathol.lu>,
monnerech-scheffleng cathol.lu,
Daniel Berchem  pt.lu>,
Raymond Streweler <raymond.streweler education.lu> ,
« fernanda.arantes cathol.lu » <fernanda.arantes cathol.lu> ,
Lê Jean SCJ  yahoo.fr>,
alixbettendorf gmail.com

PDF 68.9 ko, 3 août 2020
PDF 117.2 ko, 28 avril 2020
PDF 810.3 ko, 24 janvier 2020
 
Service Kommunikatioun a Press . Service Communication et Presse
Äerzbistum Lëtzebuerg . Archevêché de Luxembourg

© Verschidde Rechter reservéiert . Certains droits réservés
Dateschutz . Protection des données
Ëmweltschutz . Protection de l'environnement